Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
Avrupa Ülkeleri Teröristleri Destekliyor
Suriye’ye bir ziyaret gerçekleştiren Belçika Parlamentosundan bir heyet, Avrupa ülkelerinin teröristleri desteklediğini vurguladı.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
04-02-2017 08:06 - 330 Okunma
Suriye’ye bir ziyaret gerçekleştiren Belçika Parlamentosundan bir heyet, Avrupa ülkelerinin Suriye savaşına katılmalarının yanlış olduğunu ve Suriye’nin meşru hükümetini desteklemeleri gerekirken, Suriye’yi yıkmak ve bir Vahhabi terörist bir devlet kurmak isteyen Vahhabi teröristleri desteklediğini açıkladı.
 
Suriye’ye giden Belçika heyetinin Başkanı Philip Doveynatr, Halep Belediye Başkanı Hasan Dayab ile gerçekleştirdiği görüşmede, kendisinin iki yıl önce Suriye’ye geldiğini ve teröristlerin kendilerini destekleyenlere karşı eylemde bulunacağı ve Avrupa ve Amerika ülkelerini hedef alacağı uyarısında bulunduğunu ve bunun şu an gerçekleştiğini söyledi.
 
Philip Doveynatr, Halep’te terörizme karşı sağlanan zaferin Avrupalı politikacıların gözlerini açmasını ve Suriye’de yaşanan gelişmeler konusundaki tutumlarını değiştirmesini umut ettiğini belirtti.
 
Belçika Heyeti Başkanı, Avrupa halkının özellikle ülkelerinde yaşanan terör eylemlerinden sonra terörizmin tehlikesini ve gerçeğini anladığını ifade etti.
 
Philip Doveynatr, kendisi ve heyeti tarafından Suriye’ye gerçekleştirilen bu ziyaretin Suriye’deki gerçek durum hakkında bilgi sahibi olmak ve batıda medyanın yaydığı yalan haberlerin aksine, Belçika ve Avrupa halkına Suriye’de yaşanan gelişmeleri doğru olarak yansıtmak amacıyla gerçekleştirildiğini söyledi.
 
Öte yandan Halep Belediye Başkanı, terörist grupların Suriye alt yapısını ve ülkedeki kamu alanlarını tahrip ettiğini belirtti.
 
Halep Belediye Başkanı Halep’te terörizme karşı elde edilen zaferlerin güç dengesini ve bölgesel ve uluslararası denklemleri değiştirdiğini vurguladı.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
04-02-2017 08:06 - 330 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Mehdi AKSU
İRAN’DA SÜNNİLER!
İbrahim ŞEREN
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak
Av. Sinan Kılıç
Doğru’dan Yanlış çıkarmamak gerek…
Şirali Bayat
GADİR-İ HUM OLAYININ TANITIMI VE ARAŞTIRMASI KİTABI
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Celal Özer
Aşık ve Dünya Sevgisi
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
16-12-2018 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım