CaferiDer - www.caferider.com
Şeyh Zakzaki 800 gündür zindanda
İslami İnsan Hakları Merkezi Uluslararası Ceza Mahkemesi’nin Nijerya’da yaşanan olaylar hakkında ön soruşturma başlatmasını istedi.
TSK’dan Zeytin Dalı açıklaması: 1931 terörist etkisiz hale getirildi
Türk Silahlı Kuvvetlerince, Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcından bu yana 1931 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
Arabistan Şaşırtmaya Devam Ediyor!
Suudi Arabistan’da “açılım politikası” kapsamında 2016 yılında kurulan Eğlence Kurumunun düzenlediği caz festivali Riyad’da başlarken, Suudi Arabistan’da ilk kez “Anter ve Abla” isimli bir opera göste
Bahreyn Kralı Oğlu Selman’ı Veliaht Olarak Atadı
Bahreyn kralı Hamed bin İsa Alı Halife, Suudi kralının yolundan hareket ederek kendi oğlu Selman bin Hamed’i Veliaht olarak atadı.
ABD, İsrail Büyükelçiliğinin Mayısta Kudüs’e Taşınacağını Açıkladı
ABD Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Heather Nauert, Tel Aviv’deki Amerikan büyükelçiliğinin mayıs ayı içinde Kudüs’e taşınacağını açıkladı.
Emperyalist güçler büyük bir bölgesel kıyımın zeminini hazırlıyor
Başta Amerika olmak üzere Emperyalist güçler ve bölgedeki ortakları, kendi çıkarlarını temin etmek üzere mevcut istikrarsızlık ortamını iyice derinleştirerek büyük bir bölgesel kıyımın zeminini hazırl
Afrin’de PKK/PYD Guta’da El Nusra
Zeytin Dalı Harekatı için ‘sivil katliamı’ propagandası yapan Batı merkezli medya şimdi de Suriye Ordusu’nun Guta operasyonuna karşı harekete geçti
Siyonistlerin BAE’inde İran ve Türkiye karşıtı zirveleri
Amerika’nın 70 kadar siyonist örgütünün liderleri BAE’inde düzenlenen bir oturumda İran ve Türkiye hakkında görüşmelerde bulunduğu belirtildi.
Özgündüz: “Önceliğimiz Türkiye’nin Toprak Bütünlüğüdür” (VİDEO)
Halkalı Zeynebiye Camii'nde 23 Şubat 2018 Cuma hutbesinde binlerce kişiye seslenen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz güncel konulara değindi.
Filistinli 213 Esir İsrail Zindanlarında Şehit Edildi
Filistinli Esirler Kurumu, yayınladığı bildiride, 1967’den beri terör rejimi İsrail zindanlarında en az 213 Filistinli esirin şehit edildiğini bildirdi.