Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
NATO'cu Hocalara Sert Tepki
Mescid-i Aksa imamlarından Şeyh Selahaddin, Mescid-i Aksa'da yaptığı konuşmalarıyla Suriyeli devrimcilere tavsiyelerde bulunuyor.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
02-05-2012 16:41 - 514 Okunma

Şeyh Selahaddin, Mescid-i Aksa'da verdiği sohbetinde "Suriye'deki rejimin Golan sınırını koruduğunu söylüyorlar. Yani Suriye'deki rejim devrilirse, yerine gelecek rejim cihad ilan edecek ve İsrail'i yok edecek. Ben şimdiden söyleyeyim. Suriye Ulusal Konseyi, Amerika'nın rızası olmadan bir tek adım dahi atamaz. Şuandaki rejimden daha da hızlı bir şekilde efendilerine koşacaktır" şeklinde konuştu.

Şeyh Selahaddin, Suriyeli devrimcilerin 7 Ekim 2011'de düzenledikleri gösterilerde "Ulusal Konsey Bizi Temsil Ediyor" şeklinde slogan atmalarına ve Cuma'yı "Ulusal Konsey Bizi Temsil Ediyor Cuması" şeklinde adlandırmalarına tepki gösterdi.

Allah'ın yardımının Ulusal Konsey'deki kişiler aracılığıyla gelmeyeceğini vurgulayan Şeyh Selahaddin "Şam ehli mücahitleri diyor ki "Ulusal Konsey bizi temsil ediyor." Ulusal Konsey de kim? Nasıl oluyor da Şamlı mücahidleri Ulusal Konsey temsil ediyor? Nerede Ulusal Konsey? Fransa'da.. Galyun.. Suhery el Atassi adlı bir kız .. Ülkesini bırakıp giden, açılıp saçılan kızlar mı bize Allah'ın yardımı ve zaferini getirecek?" diye sordu. 

 

Hamalı Şeyh Adnan Arur'un NATO'yla ilgili açıklamalarına dikkat çeken Şeyh Selahaddin, batının sadece kendi çıkarlarını muhafaza altına almak için Suriye'ye müdahale edeceğini belirtti. Şeyh Selahaddin "Şeyh Arur, NATO'ya diyor ki :Libya'yı bombaladığınız gibi bizim ülkemizi de bombalayın! Bizden kaç kişinin öldüğü sizi ilgilendirmiyor. Bizi vurun. Çünkü biz, dinimizi biliyoruz. Yani dinimiz diyor ki: Eğer, Haçlıların Şam'ı ele geçirmesi gerekiyorsa, Haçlılar Şam'ı vurabilir.

Şeyh Arur'un bildiği bu din, Hz. Muhammed'in dini değil. Ebubekr'in, Ömer'in, Osman'ın ve Ali'nin de dini değil. Bu, cahillerin dinidir. Şeyh Arur, NATO'yu temize çıkarıyor. NATO, akıllı bombalar kullanıyormuş. Rabbunallah! "Trablus'ta sadece 7 bina zarar gördü. Binaların yanındaki komşularında ise hiçbir zarar yok" diyor. Hayret doğrusu... Bizimle kafa mı buluyor bunlar.. 7 füze kullanıldı ve sadece 7 bina yıkıldı .. Elhamdulillah.. Şeyh Arur, diyor ki: Libya'nın aynısını istiyoruz." 

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
02-05-2012 16:41 - 514 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Mehdi AKSU
DİRENİŞİN ADI FİLİSTİN!
İbrahim ŞEREN
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak
Av. Sinan Kılıç
Doğru’dan Yanlış çıkarmamak gerek…
Şirali Bayat
GADİR-İ HUM OLAYININ TANITIMI VE ARAŞTIRMASI KİTABI
Hamit Turan
ŞÎR-İ FIZZA
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Celal Özer
Aşık ve Dünya Sevgisi
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
16-11-2018 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım