Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
Özgündüz: " Dünya Eşkıyalara, Zalimlere, Münafıklara Kalmayacak"
Halkalı Zeynebiye Camii'nde kılınan Cuma Namazı'nda binlerce kişiye seslenen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, Batı'nın ikiyüzlülüğüne dikkat çekti.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
14-02-2015 07:30 - 542 Okunma
Halkalı Zeynebiye Camii'nde kılınan Cuma Namazı'nda binlerce kişiye seslenen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, "Batılı dostlarımız demokrasi havariliği yapıyorlar ya hani, yalan söylüyorlar, ikiyüzlüdürler. Yemen’de halk inkılap yaptı, diktatörü devirdi. Halk devirdi, askeri ihtilal olmadı. En güçlü grup tek başına Yemen halkının yüzde 55’i olan, inisiyatifi eline aldı, kalan yüzde 45 de tek bir grup değiller, farklı gruplardır.
 
İnisiyatifi çoğunluk olan eline aldı bu inkılapta, diğer grupları da dışlamadı, sağcı, solcu olmalarına da bakmadı, terörist olmamak kaydıyla herkes temsilcisini versin, 551 kişilik meclisi kuralım, cumhurbaşkanlığını da tek başımıza istemiyoruz, ortak olsun, bunlar kurucu meclisi oluştursun sonra seçime gidelim, sandıktan ne çıkarsa kabul edelim dediler. Demokrasi bu değil mi? Batı ne diyor? Suudi müdahale etsin diyor.
 
Amerika’da da dillendirilmeye başladı, bu insan kafası kesen teröristler nerden türedi diye? Amerika sözde bomba atıyor ama yardımlar da IŞİD’in eline geçiyor. Batı diyor ki, bu teröristleri üreten Suudi Yemen'e müdahale etsin, Suudi kimi isterse biz de onu isteriz diyorlar. Yemen halkının değil, Suudi kralının istediği olsun diyorlar. Bahreyn’de de Suudi tankları Bahreynlilerin evine girerek halkın taleplerini bastırdı.
 
Demokrasiyi bizim için istemiyorlar, bizim için kendilerine kul olacak diktatörler istiyorlar. Onlara kul, bize tanrı olsun istiyorlar.
 
Son beyanatları da bunun göstergesidir. Suudi Kralı neyi uygun görürse onu kabul ederiz diyorlar. Yarın Suudi kralı da avenesini toplayacak, Bahreyn Kralı, Katar Kralı, Kuveyt’in kralı toplanacaklar, bakalım Yemen için kimi uygun görüyorlar.
 
Batılılar öyle emrediyorlar. Onlara kul, Müslümanların başına bela olsunlar. Allah bu sapkınlardan Müslümanları kurtarsın. Satkınlardan Allah bu Müslümanları kurtarsın, başka ne diyeyim. Allah Müslümanlara akıl, iman ve izan versin.
 
Ali'yi Sevene Düşman Olan, Ali'nin Düşmanıdır
 
Birileri de bunları bırakmış, Şiayla uğraşıyor. Türkiye’nin başına bela olan sanki Şia’dır, 35 senedir Türkiye’de kan akıyor, sanki bu kanları Şia akıtıyor. Ne diyeyim, Allah’ın adaleti geç işler ama sağlam işler derler. Şia size ne yaptı ki? Nedir bu düşmanlığınız? Acem diyorlar, peki sen Arap mısın? Evet biz Acemiz, Arap değiliz, yani sen kendini Arap mı sanıyorsun? Suud tohumu olduğunu mu ilan ediyorsun? Arap olmayan herkes Acemdir, eğer sen Acem değilsen, demek ki arada başka şeyler var.
 
Ali düşmanlığı, Ali sevenlere düşmanlığından bellidir. Peygamber efendimiz buyuruyor ki, Ali’ye düşman olan veled-i zinadır. Sizin kitaplarınızda da var bu. Ali’yi sevenler de sevinsinler buyurmuştur, doğuştan temiz doğmuşlardır. Elhamdulillah. Allah bizim kalbimizden Ali sevgisini almasın. Kıyamette görüşeceğiz, kıyametle aramızda bir nefes yol var. Müslümanların arasına Şii-Sünni, Türk-Kürt, Arap-Acem fitnesi sokanlara Allah yok etsin. Bir yandan IŞİD’e karşı olacaksın, bir yandan da onların dilini kullanacaksın, koca cüppe takacaksın bir de.
 
Allah bütün İslam âlemini, içinde de milletimizi, camiamızı nadan, satkın dostun, şeytan düşmanın şerrinden korusun. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın. Dün dediğimiz bugün çıktı, bugün dediğimiz yarın çıkacak. Dünya eşkıyalara, zalimlere, münafıklara kalmayacak, sahibimiz var, Allah zuhurunu acil etsin, bizi onun yar ve ensarından etsin, O’nun mübarek gönlünü bizlerden razı etsin."
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
14-02-2015 07:30 - 542 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Av. Sinan Kılıç
Emperyalizmin Dini/Mezhebi Yoktur
Mehdi AKSU
İRAN’DA SÜNNİLER!
İbrahim ŞEREN
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak
Şirali Bayat
GADİR-İ HUM OLAYININ TANITIMI VE ARAŞTIRMASI KİTABI
Hamit Turan
ŞÎR-İ FIZZA
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Celal Özer
Aşık ve Dünya Sevgisi
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
Orhan Kiverlioğlu
Biz büyük devlet iken
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
22-02-2019 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım