Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
Özgündüz : Fitne Akıtan Ağzınız ve Kalemleriniz Neden Aynı Pisliği Akıtmaktan Vazgeçmiyor?!
Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz son günlerde medyada mezhebi anlamda fitne saçan şahıslar hakkında yazılı açıklamada bulundu.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
20-10-2016 18:45 - 362 Okunma
 
"BAŞTA MEDYA olmak üzere bir takım yalakalıkla köşe kapmış ağzı güzeller!
 
Şiilerin Musul, Tellafer, Halep, vs. yerlerde intikam hırsıyla katliam yapmalarından endişe ediyorlarmış....
 
Bir kısmı da birden Türk olduklarını hatırlamış türkmenlerin güvenliğini düşünür olmuşlar. Her kesi kendileri gibi sanıyorlar ya da BOPun elemanı olmanın gereği mezhep kışkırtıcılığı yapma amacındalar. Bu dediğiniz şehir ve kasabalarda zaten katlam esaret ve tehcirlerle milyonlarca Sünni, Şii, müslüman, gayr-i müslim, Türk, Kürt, Arap vs insan çok vahşice mağdur edildiler. Kimisini diri yaktılar kimisinin evini başına yıktılar, kimisinin gözü önünde körpe kızlarına kadar namuslarını kirlettiler, kimisinin çocuklarını kuzu kurbanlık gibi tekbirler eşliğinde başlarını kestiler, kimisinin kalbini söküp yediler, Peygamber, Sahabi ve şehidlerin tarihi mezarlarını bombalarla havaya uçurdular, insanlık mirası tarihi şehir ve eserleri yağmalayıp yıkıp dağıttılar.
 
Ama bu insanlık suçunu işleyen gözü dönmüş canavarlar, Şiiler değil, sizlerin silahlı versiyonu BOP taşeronlarıydılar. Ondan gıkınız çıkmıyordu. Şimdi onların kurtuluşu için kelle koltukta canı pahasına gayret gösterenlere karşı feveranınızı BOP kalemşörlüğünden başka hiç bir şeyle izah etmek mümkün değildir. O haklarında endişe pompaladığınız yiğitler Diyala, El Ambar ve bir buçuk milyon Şii'nin katili zalim Saddam'ın memleketi olan Selahaddin ilindeki Tikriti diğer şehir ve kasabalarla birlikte kurtardılar.Hiç birinde ne zulüm ne tecavüz ne de katlam yaptılar. Her şey gözünüzün önünde cereyan etmesine rağmen bu kırılası fitne akıtan ağzınız ve kalemleriniz neden aynı pisliği akıtmaktan vazgeçmiyor?!
 
Utanma arlanma duygusunun kırıntısı bile kalmadı mı sizlerde?! Yazıklar olsun topunuza. Bu ateşin kendi ülkenizi de yakmaya başladığını görmüyor musunuz?!
 
BOP patronları, size Ülkenizden milletinizden devletinizden daha değerli ne verdiler ki bu kadar sizi kör ettiler?! Allah sizi islah etsin başka ne diyebilirim ki. "
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
20-10-2016 18:45 - 362 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Mehdi AKSU
İRAN’DA SÜNNİLER!
İbrahim ŞEREN
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak
Av. Sinan Kılıç
Doğru’dan Yanlış çıkarmamak gerek…
Şirali Bayat
GADİR-İ HUM OLAYININ TANITIMI VE ARAŞTIRMASI KİTABI
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Celal Özer
Aşık ve Dünya Sevgisi
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
16-12-2018 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım