Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
Özgündüz: “Şanlı Türk Ordumuz Amerika ve İsrail Maşaları ile Savaşmaktadır.” (VİDEO)
Halkalı Zeynebiye Camii'nde 26 Ocak 2018 Cuma hutbesinde binlerce kişiye seslenen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz güncel konulara değindi.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
26-01-2018 14:29 - 260 Okunma

Bismillahirrahmanirahim

Bir hafta oldu ordumuz Suriye'nin Kuzeyine Ülkemizin de Güneyine operasyon yapmaktadır. Hatırlayacaksınız takriben on yıl bundan önce bizzat kendim devlet büyüklerine de söyledim Ülkemizin Güneyinde bir Şii hilal ve ya Sünni eksen diyerek bizi karıştırmak isteyen Emperyalist ve Siyonistler dikkatimizi başka yöne çekip İsrail hilali yapmak istiyorlar diye iletmiştim kendilerine. Geç oldu ama güç olmasın geçte olsa herkes artık inandı ki bu olay gerçekleşiyor.

Ve şuanda ordumuz bunun gereğini yapıyor. Biz İsrail hilali ile kuşatılmak istemiyoruz. Çünkü o zaman bizim İslam dünyası ile birliğimiz ve bağlantımız kopuyor. Umreye hatta Kerbela ya bile gitmek için İsrail’den izin almamız gerekecekti. Dolayısıyla böyle bir zillete düşmeden tedbirimizi almak durumunda idik. Bu konudaki Devletin tedbirlerini biz doğru buluyor bu konuda hassasiyet göstermesini destekliyoruz. Allah Mehmetçiklerimizi sağ salim yuvasına yurdumuza kavuştursun.

Bir kaç tanede şehidimiz oldu ruhları şad olsun. Allah ailelilerine sabır versin. Milletimizin başı sağ olsun. Özgür yaşamak istiyorsak tatbiki kurbanlarımızda olacak. Bu konuda bizim bir itirazımız yok. Ben en başından beri Fırat’ın Doğusu Batısı olarak tarif etmeyi de doğru bulmuyorum.

Güneyinde oluşacak küçük İsrail devletçiklerine de biz tahammül göstermeyeceğiz. O küçük devletler yavaş yavaş büyür. Yılanın küçükken başı ezilmeli.
Bu noktada devlet, millet ve ordumuz olarak her hangi bir kavmi hedef almamıştır, almamalıdır. Ne Kürt’ü ne Arap’ı ne Acemi biz kendi geleceğimizi istikbalimizi düşünmek zorundayız. Devletimiz ve ordumuz terör çeteleri daha doğrusu da Amerika ve İsrail maşaları ile savaşmaktadır.

Biz de tam destek veriyoruz. Kimsenin torağında gözümüz yok, hiç bir kavmi ezmek gibi bir niyetimiz de yok. Müslümanların hepsi bizim kardeşimizdir, canımız ve ciğerimizdir. Müslümanların arasında bölücülük yapanları lanetliyoruz.
Türk, Kürt hepimiz kardeşiz. Ama Emperyalist ve Siyonizm’e maşa olan babamızın oğlu da olsa o maşayı ezmeliyiz. Teröristle emperyalist ve Siyonizm’e maşaları ile savaşıyoruz ve savaşacağız. Haklıyız.
Amerika’nın konuştuklarına bakılırsa bir devlet düşünün ki, başında yöneten bir deli var. Biz her toplumun liderine saygı duymak zorundayız. Ona diyeceğim yok ama kendileri söylüyorlar. Bir yandan da Netanyahu var ve terör çetelerini destekliyorlar. Arkasında onların kendi durdukları yerden çokta haksız değiller. Bizi meşgul etmeleri ve küçültmeleri lazım. Biz potansiyel imparatoruz Çin seddinden baklanlara kadar bizim nüfus alanımızdır. Bizi hırpalamaları lazım ve bizim birlikteliğimizi makasla kesmeleri lazım bu onların doğrusu. Ama bizim de doğrumuz kendimizi kıskaca aldırmamaktır. Bunu devlet erkânının sözcüleri de söylüyor. Bizim kimsenin topragında gözümüz yoktur.
ÖSO terörist midir değil midir? Bunu tartışması var bunlar ciğer yedi çocuk kesti. Peki şimdi de bize hizmet ediyorlar. Bunlar bize hizmet edince teröristlikten çıkıyor mu ? Ya da hiç terörist değil diyelim, kime terörist denir? Bir tarif edelim isterseniz.
Devletine ve milletine karşı silahlı eylem yapanlar teröristtir. ÖSO hangi taraftadır. Fakat biz şunu diyebiliriz bugünkü haliyle ülkesini bölmeye çalışanlara karşı ve işgal eden Amerika’ya karşı İstiklal Savaşı veriyor. O yüzden terörist sayılmaz. İslam literatüründe biz ona Mücahit diyoruz.

Böyle deseniz karşı tarafın diyeceği birşey kalmaz. Çünkü ikisinin arasında fark var. Ben böyle demelerini isterim. Böyle derseniz karşı tarafın da sözü kalmaz. Bugünkü tarif bizim ve bizimle beraber hareket edenler Suriye’yi bölmek değil Emperyalist ve Siyonistlere karşı durmalarıdır.

İran ile Türkiye dost olursa bu konularda beraber hareket ederse, hiç kimse bir halt edemez ama bu ikisi ters düşerse emperyalist ve Siyonistlerin istediği olur Allah bu gaflete düşürmesin.

Allah Emperyalizm ve Siyonizm’e ve onlara kulluk edenleri kahretsin. Vesselam…

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
26-01-2018 14:29 - 260 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Av. Sinan Kılıç
Emperyalizmin Dini/Mezhebi Yoktur
Mehdi AKSU
İRAN’DA SÜNNİLER!
İbrahim ŞEREN
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak
Şirali Bayat
GADİR-İ HUM OLAYININ TANITIMI VE ARAŞTIRMASI KİTABI
Hamit Turan
ŞÎR-İ FIZZA
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Celal Özer
Aşık ve Dünya Sevgisi
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
Orhan Kiverlioğlu
Biz büyük devlet iken
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
18-01-2019 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım