Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
Özgündüz Iğdır Valisi'yle Kendi Köyünde Buluştu
Sorun ve sıkıntılar birlik içinde çözülmeli
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
01-07-2012 18:20 - 2365 Okunma

 

Iğdır valisi Amir Çiçek'in daveti üzerine, Iğdır ili Tuzluca İlçesi Aliköse köyünde biraraya gelen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, ilçe köylerinin sorun ve sıkıntıları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz ve CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz'ün Aliköse Köyü'nde ev sahipliği yaptığı programa Iğdır Valisi Amir Çiçek, Tuzluca Kaymakamı Murat Sarı, Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Zakir Acar, Tuzluca belediye meclis üyeleri, Iğdır il meclis üyeleri, Iğdır il özel idare genel sekreteri, Iğdır Jandarma komutanı,  Tapu-Kadastro müdürü, Vakıf müdürü, Tarım müdürü, Çevre ve Şehircilik müdürü, Iğdır ve Tuzluca'dan Ehlibeyt alimleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Öncelikle vatandaşlarla bir araya gelen Çiçek, Iğdır halkının samimiyeti ve sıcaklığından bahsederek: "Bu birlik ve beraberlik kolay sağlanmamış, bedeller ödenmiş ve şehitler verilmiştir. Bu güzel halkın ve bu güzel liderinin birlik ve beraberliğe yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Bizim fitne ve fesata karşı birliğimizi korumamız gerekmektedir."dedi.

Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz'de Iğdır valisi Amir Çiçek ve beraberindeki heyete katılımlarından ötürü teşekkür ettikten sonra Tuzluca köylerinin sorunlarını anlattı. Özellikle su ve yol sorununun vatandaşların en önemli sıkıntısı olduğunu vurgulayan Özgündüz, bu sorunların giderilmesinin, halkı rahatlatacağını söyledi. Çiçek, ilgililere talimatları vererek sorunların en kısa sürede giderileceğini söyledi.

 

Iğdır Valisi Amir Çiçek, bazı kamu kurum müdürleri ile birlikte Tuzluca ilçesine bağlı Pirli köyü, İnce Köyü, Küçük ova Gedikli, Güllüce köylerini de  ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Çiçek, sorunları dinledi. Çiçek, periyodik olarak köyleri ziyaret ettiğini anlatarak, buradaki temel amaçlarının köylülerin sorunlarını yerinde inceleyip burada çözmek olduğunu belirtti. Geçen yıl da bu köye geldiğini ifade eden Çiçek, “Burada yaptığımız incelemelerde gerek kendi gözlemlediğimiz, gerekse bizlere aktarılan sorular çözüldü. Vatandaşının refahı için devletimiz her türlü imkanlarını sefer etmiş bulunmaktadır. Gezmiş olduğumuz köylerin genel sorunu su sıkıntısı öncelikte gelmektedir. Bu sorunu çözmek için  hep birlikte çalışacağız.” dedi. 

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
01-07-2012 18:20 - 2365 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Mehdi AKSU
DİRENİŞİN ADI FİLİSTİN!
İbrahim ŞEREN
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak
Av. Sinan Kılıç
Doğru’dan Yanlış çıkarmamak gerek…
Şirali Bayat
GADİR-İ HUM OLAYININ TANITIMI VE ARAŞTIRMASI KİTABI
Hamit Turan
ŞÎR-İ FIZZA
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Celal Özer
Aşık ve Dünya Sevgisi
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
18-11-2018 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım