Ana Sayfa İç Gündem Ülke Gündemi Dünya Gündemi Kütüphane Etkinlik Kültür -Sanat- Bilim Haber - Analiz Caferider
Özgündüz, "Yanı başımızda, kuzeyimizde ve güneyimizde ateş var"
Halkalı Zeynebiye Camii’nde kılınan Cuma Namazı’nda binlerce kişiye seslenen Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, Amerike ve İsrail’e karşı, Direnişin savaşının devam ettiğini söyledi.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
06-03-2015 16:30 - 918 Okunma
 Türkiye Caferileri Lideri Selahattin Özgündüz, Yanı başımızda, kuzeyimizde ve güneyimizde ateş var. Bu ateşe su dökenlerden miyiz, benzin dökenlerden miyiz? Buna tarih karşısında ve yarın ruz-i mahşerde hesap vereceğiz.
 
Suriye’de ve Irak’ta IŞİD İsrail’e hizmet ediyor. Buna yeryüzünde kimse itiraz edemez. IŞİD’in komutanı şuan İsrail’in hastanesinde tedavi altındadır. Allah şifa vermesin. İsrail yapımı, batı yapımı silahlar IŞİD’in karargâhında bulundu; Irak Emniyet Güçleri tarafından IŞİD karargâhlarında.
 
Suudi Arabistan’ın yiyecek paketleri bulundu üstünde Suud’un mühürleri olan. Orada bebek katillerinin suç ortağı olarak Allah karşısına gidecek olanlar, ne yüzle gidecek bilmiyoruz.
 
Cabir bin Abdullah büyük sahabedir. Babası da Resullah’ın sözüne uyup şehit olanlardandır, ruhu şad olsun. Yıllar sonra Beni Ümmeye döneminde bir sel geldi kabri açıldı, naaşı da açığa çıktı Cabir’in. Naaşı açtılar, aradan 30-40 yıl geçmesine rağmen tazeliğini koruyor. Eli yarasının üzerinde, elini oradan kaldırdılar, yara tekrar kanamaya başladı. Yaranın üstüne iyileşmesi için yeşil otlar koymuşlardı, şehidin hatırına o otlar bile tazeliğini koruyordu. Tekrardan defin ettiler ruhu şad olsun.
 
İşte bu Cabir Erbain’in ilk ziyaretçisidir. Cabir İmam Hüseyin’den sonra şehitlerin toplu mezarına dönerek: “Allah’a ant olsun ki sizin sevabınıza biz de ortağız!” Cabir’in yol arkadaşı, Atiye Cabir’e : “Ya Cabir bu nasıl söz, onların bedenleri doğrandı, bedenlerinin üstünde at sürüldü, hanımları, kızları esir alındı. Biz nasıl onların sevabına ortak olabiliriz?” dedi.
 
Cabir de: Ben sevgilim Peygamberden duymuştum, kim bir kavmin yaptıklarına rıza gösterirse o da onların sevabına ortak olur. Ben bu şehitlerin yaptıklarından razıyım, onların yerinde de olmak isterdim. Ben de bu sebepten onların sevabına ortak oldum.” dedi.
 
Bebek katillerini, İslami eserleri yakıp yıkanları, ümmetin servetini yok edenleri Allah görüyor, kullar da şahittir.  Kendileri de itiraf ediyor emperyalist ve Siyonistlerin, IŞİD bizim işimize yarıyor diye. Buna karşı olanlar da bizim düşmanlarımızdır.
 
Bizim dostlarımız, yani; Amerika ve İsrail uşakları onlara yardım ediyor. İsrail ve ABD düşmanları da onun karşısındadır.
 
Ortadoğu’da İsrail’in yandaşları ve İsrail uşaklarıyla, direniş cephesinin, ümmetin direnenlerinin savaşı sürüyor. Biz bu cephedeyiz, direnenlerin yanındayız. Düşmana hizmet eden, İsrail’e, ABD’ye hizmet edenleri de Allah bu ümmetin arasından tez zamanda temizlesin.
 
Geçen hafta 2 pilotumuzu şehit verdik, bu hafta da 1 uçağımız daha düştü. Ortada savaş yok barış halindeyiz. Allah memleketi kaza beladan korusun, yıldız şehitlerimiz gitti ruhları şad olsun.
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
06-03-2015 16:30 - 918 Okunma
Caferider Web TV
Video Galeri
Foto Galeri
Yazarlar Tümü
Av. Sinan Kılıç
Emperyalizmin Dini/Mezhebi Yoktur
Mehdi AKSU
İRAN’DA SÜNNİLER!
İbrahim ŞEREN
Üstad! Gözlerimiz Hep Sizi Arayacak
Şirali Bayat
GADİR-İ HUM OLAYININ TANITIMI VE ARAŞTIRMASI KİTABI
Hamit Turan
ŞÎR-İ FIZZA
Kasım Alcan
Hiç olmazsa dünyanızda özgür kişiler olun
Celal Özer
Aşık ve Dünya Sevgisi
Abdullah Turan
İmam Mehdi'nin Dünyaya Geldiğini İtiraf Eden Ehl-i Sünnet Âlimleri
Seyyid Ahmedi Safi
Tüm Müslümanları ilgilendiren önemli sorun
Musa Ayaztekin
Muta Nikahı Nedir, Ne Değildir?
Orhan Kiverlioğlu
Biz büyük devlet iken
Çayan Uludağ
Mekteb-i Kerbela
Namık Kemal Zeybek
Osmanlı'da Alevi Katliamı
Hüseyin Çaça
Kerbela Hadisesi-1-
22-02-2019 | Ana Sayfa | Ana Sayfam Yap | Sitenize Ekleyin | Künye | Foto Galeri | Video Galeri | Yazarlar | İletişim | RSS
CaferiDer ® 2012  
Sitede bulunun içerikler ve analizler kaynak gösterilerek alıntılanabilir Tasarım & Yazılım : Network Yazılım